Serwis wyszukanych fraz
aaaaZarabiaj przez INTERNET!aaaa

Temat: JEŚLI KTOŚ CHCE TYLKO ZAPYTAĆ, A NIE KUPIĆ PREZENTACJĘ.
Ja również mam problem z doborem literatury przedmiotu. Mam prackę na temat : "Bohater tragiczny w lit. antycznej, romantycznej i współczesnej. Przedstaw i porównaj"

LITERATURA PODMIOTU:
1.Antygona Sofoklesa
2.Konrad Wallenrod Mickiewicza
3.Tango Mrożka.

LITERATURA PODMIOTU:
1. Dorota Stopka, Anna Popławska, Aldona Szóstak, Agnieszka Nawrot, Tragedia Antyczna, Encyklopedia Szkolna, s 1064-1066
2. Konflikt tragiczny w "Antygonie" - problem władzy, Kulturalna Polska www.klp.pl
3. Leszczyński Grzegorz, Elementarz Literacki: Terminy, pojęcia, charakterystyki

tylko tak tą 2 i 3 pozycję chyba bd musiał wyrzucić, bo nauczyciel się burzył, noi kurcze nie wiem co tu by można dodać. Pomóżcie jeśli możecie [/b]
Źródło: forum.matura.pl/viewtopic.php?t=6988Temat: Anarchizm - utopią
" />Ptakuba


">Tak sobie w pewnym momencie chwilowo stwierdziłem, anarchia na dłużej niż jedno pokolenie jest niemożliwa. Czemu?
Bunt.
Młodzież musi się przeciw czemuś buntować, ludzie muszą z czymś walczyć. Ludzie nie chcą świata idealnego, bo... wtedy nie mogliby go zmieniać na lepsze.
Pełna utopia i doskonałość świata jest niemożliwa więc chyba robota dla artystów chcących świat na lepsze zmieniać by się znalazła. Pewnie nawet gdybyśmy byli najedzeni, napojeni, zaspokojone byłyby wszystkie nasze cielesne potrzeby, bylibyśmy bezpieczni i żyli w pokoju i harmonii wciąż życie miałoby złe i dobre strony. Wciąż byłoby o czym śpiewać.


Hehe Streściłeś nieświadomie praktycznie "Tango" Mrożka Jak masz czas to sięgnij po książkę, a jak nie to streszczenie, później opracowanie i oglądnij sobie teatr na YT. Jeżeli masz ochotę oczywiście i lubisz współczesną sztukę, nawet mowa tam o anarchii na początku Linki niżej, tematyka taka jaką poruszyłeś.

http://tango.klp.pl
http://www.youtube.com/watch?v=zX_84Bbbwuc
Źródło: spartakus.an-arche.pl/viewtopic.php?t=836Zarabiaj przez INTERNET!